אודות קולטון- מכון שמיעה ודיבור

מכון קולטון נוסד בשנת 1993 ע"י חגית מידן – קלינאית תקשורת מוסמכת, בוגרת (.B.A) החוג להפרעות בתקשורת של אוניברסיטת תל אביב ובעלת תואר שני (.M.A) בחוג לגרונטולוגיה (מדעי הזיקנה) של אוניברסיטת חיפה. כמכון העוסק בתחומים של אבחון וטיפול בבעיות של שמיעה ודיבור, מכשירי שמיעה ומכירת אביזרי עזר וציוד נלווה לכבדי שמיעה.

לאורך השנים צברנו ידע ונסיון רב ואנו מעמידים אותו לרשותכם על מנת להעניק לכם פתרון מיטבי לבעיות השמיעה והדיבור שלכם. במכון פיתחנו מודל התאמת מכשירי שמיעה ייחודי להתאמה והסתגלות מיטבית למכשיר השמיעה.מנסיוננו הרב שנצבר במכון, מודל זה מסייע ללקוחותינו מאד ובמיוחד לקשישים שבהם ולבני משפחותיהם.

במכון קולטון, צוות מקצועי  של קלינאיות תקשורת מוסמכות בלבד כך שכל בדיקה,טיפול,ייעוץ או התאמת מכשיר שמיעה נעשים אך ורק על ידי איש מקצוע מוסמך שקיבל הכשרה מתאימה.

מכון קולטון חרט על דגלו מתחייב להיות קשובים לכם ולצרכים שלכם בכל עת, לא רק לפני רכישת מכשיר השמיעה או קבלת השירות אלא גם לאחריו לאורך שנים רבות.

מגוון השירותים המוצעים במכון רחב ואתם מוזמנים לעיין באתר שלנו ולהתרשם, אנו מקווים שתמצאו בו ענין.

חגית מידן-קלינאית תקשורת

הערכים שלנו

שירות מכל הלב

שירותיות

מקצועיות

מקצועיות

זמינות

תמיכה

אמינות

אמינות

החברות שאנו מייצגים

Widex לוגו

Widex היא חברה דנית שנוסדה בשנת 1956. חברת Widex נמצאת בבעלות משפחות המייסדים עד היום והיא בנוייה על ערכים של מקוריות, נחישות ואמינות, דבר שעזר לחברה להפוך לאחת מחמש החברות המובילות בתחום ייצור מכשירי שמיעה איכותיים בעולם.
Widex בעלת פיתוחים חדשניים  רבים בתחום מכשירי השמיעה. חברת Widex והיא הראשונה שיישמה את טכנולוגיית המחשוב הדיגיטלי במכשיר שמיעה.

Phonak לוגו

חברת פונאק המיוצגת ע"י שטיינר מכשירי שמיעה היא החברה המובילה בעולם בתחום מכשירי שמיעה. החברה נוסדה בשנת 1947 בציריך, שווייץ. החברה הינה חלק מתאגיד Sonova, שבבעלותו בין היתר גם יצרן השתלים Advanced Bionics. חברת פונאק מתמחה בתכנון, פיתוח, ייצור ושיווק של מכשירי שמיעה דיגיטליים מתקדמים ומערכות FM, המספקים פתרונות משופרים וחדשניים לאנשים לקויי שמיעה בכל העולם.

Oticon לוגו

חברת Oticon דנמרק נוסדה בשנת 1904 ממניעים הומניטאריים, חברת Oticon הינה חלק מתאגיד ויליאם דימנט. החברה מפתחת ומייצרת פתרונות שמיעה למבוגרים ולילדים. משנת 1991 ועד היום זכתה החברה בלמעלה מ-20 פרסים וציונים לשבח בינלאומיים על הישגיה בפיתוח פתרונות שמיעה מתקדמים. מכשירי השמיעה של חברת OTICON משווקים בכל רחבי העולם ומותאמים לאנשים ביותר מ-100 ארצות.

צרו איתנו קשר:

מתעניינים? מתלבטים? אל תהססו! פנו אלינו ונשמח לעזור ללא כל התחייבות מצידכם.

כתובתינו: רמז 13 (בנין משרד הפנים-קומה 4), נתניה   טל. 09-8629716 פקס. 09-8320902